אודות דוד שני

מדוע כדאי לבחור בדוד שני לביטוח הפקות תקשורת וסרטים

לדוד שני מעל לארבעה עשורים של ניסיון מצטבר בכל תחומי תעשיית הקולנוע. דוד נשם קולנוע מילדותו (להוריו היה בית קולנוע בתל אביב) וגדל כשהוא מעורב בעולם הפקות קולנוע וסרטים. בהמשך עסק דוד בהפצת סרטים ובהפקה, והיה לסוכן ביטוח המתמחה בביטוח הפקות סרטים. דוד ליווה את צמיחת תעשיית הקולנוע ואת השינויים שחלו בטכנולוגיית הפקת סרטים בעשורים האחרונים. כך היה דוד שני למבטח הראשון בתחום ביטוח הפקות שהציע למפיקים כיסויים ביטוחיים הנותנים מענה מלא לדרישות משתנות וייחודיות לענף. בין השאר היה דוד שני למבטח ראשון בישראל שהציע כיסוי ביטוחי ספציפי לטכנולוגיות חדשות שנכנסו לשימוש בהפקות ווידאו והפקות לטלוויזיה, החל מהמעבר להקלטה על גבי קלטות, המשך בביטוח ציוד הפקה אנלוגי ומאוחר יותר דיגיטלי, הקלטה על כרטיסי זיכרון, הקלטה על דיסקים קשיחים, דיסקים ניידים ועוד.

דוד שני מכיר את הסיכונים הפוטנציאליים הייחודיים להפקות מסוגים שונים העושות שימוש במגוון סוגי ציוד. דוד מכיר את הטרמינולוגיה המקצועית הייחודית להפקות תקשורת מגוונות, את לוחות הזמנים המחייבים ואת הדרישות הגבוהות בזמן ההפקה ולאחריה (post production). כך יכול דוד לסייע למפיק הסרט לזהות את הסיכונים שבהפקה ובאופן זה להבטיח שסיכונים יועברו מהמפיק לחברת הביטוח.

במסגרת זו מעניק דוד גם יעוץ בניהול סיכונים כדי למזער בעיות שעלולות להתעורר בעת בהפקה ולאחריה. לכן ביטוח הפקה עם דוד שני כמבטח יכול לחסוך לך, המפיק, כסף. בשל 'זכות ראשונים' ומספר רב של ביטוחי הפקות שאנו מבצעים, אנו מסוגלים להציע לך עלויות ביטוח מהנוחות בשוק תוך מתן שירות מהיר, מקצועי ואיכותי.

אנו מודעים לעובדה שמפיק עשוי להזדקק ולהדרש להציג אישור קיום ביטוחים  בזמנים קצרים ביותר, גם בתוך  15 דקות. אישור על קיום ביטוח הוא אישור בלעדיו לא ניתן להתחיל לצלם בלוקיישן, ובלעדיו לא ניתן יהיה להעביר כספי הפקה הדרושים על מנת להתחיל לצלם מייד. לכן אנו ערוכים לספק לך את כל הניירת הדרושה מיד ובכל שעה. הידע, הניסיון והמקצועיות שלנו בוודאי יקלו עליך את תהליך ההפקה.

אנו מבינים את השפה והטרמינולוגיה של הפקות קולנוע ווידאו, וכמובן את המונחים של ענף הביטוח וכך אנו מסייעים לך להבין בפשטות ובמהרה את התמונה הגדולה כמו גם את האותיות הקטנות.

אנו לא רק סוכנים אלא גם יועצים.

אנו מסייעים בסילוק תביעות.

בזכות יחסים בני שנים רבות עם חתמי חברת הביטוח ומסלקי התביעות אנו יכולים להבטיח שכספי תביעה המגיעים לך יתקבלו אצלך במהירות.

כאשר אתה מתלבט מה לכלול בביטוח וכיצד לערוך אותו, או במקרה שיש לך ספקות לגבי כיסוי ביטוחי שנרכש מידי סוכן אחר, אנו יכולים להעריך ולהמליץ לך על הכיסוי הביטוחי הנחוץ לך ועל והיקפו.

הביקורת המקצועית והקפדנית שאנו עורכים עבור לקוחותינו יכולה לחשוף פערים בכיסוי הנדרש או בכיסוי יתר.